Арсеній Яценюк на Житомирщині: Інвестиції в інфраструктуру - це створення робочих місць та заробітні плати для громадян (фоторепортаж, відео)
субота, 10 листопада 2018, 13:34

У суботу, 10 листопада, лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк, міністр  інфраструктури України Володимир Омелян, народні депутати НФ Павло Дзюблик та Вадим Кривенко оглянули хід ремонту мосту через річку Тетерів у Радомишлі на Житомирщині.

Арсеній Яценюк підкреслив, що міст у Радомишлі не ремонтувався жодного разу з моменту зведення - уже 54 роки. Питання його реконструкції - дуже важливе, адже "стосується 25 тисяч людей в місцевій об'єднаній територіальній громаді".

Лідер "Народного фронту" нагадав, що під його головуванням уряд 2014 року включив Радомишлівський міст до переліку об`єктів капітального ремонту.

Після вступу в дію з початку 2018 року закону про створення Дорожнього фонду, ухваленого 2016 року завдяки зусиллям міністра інфраструктури Володимира Омеляна, представника партії "Народний фронт" в уряді, та народним депутатам фракції "Народний фронт" вдалося розпочати реконструкцію та ремонт таких проектів.

 

Арсеній Яценюк зазначив, що реконструкція мосту має бути завершена до грудня 2018.

Лідер "Народного фронту" зазначив, що такі проекти, крім усього, - це і створення робочих місць. Він розповів, що поспілкувався з працівником, залученим до реконструкції Радомишлівського мосту, і той розповів, що отримує 10 тисяч гривень за 15 робочих днів.

"Тобто це гроші, які йдуть на інфраструктуру в маленьких містах, створення робочих місць і заробітну плату для людей. І тоді люди розуміють, навіщо вони платять податки, навіщо обирають народного депутата, який працює в цьому окрузі", - сказав Арсеній Яценюк.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що  цьогоріч в дорожнє будівництво напряму з Дорожнього фонду було інвестовано близько 32,6 мільярда гривень. 

Реконструкцію Радомишлівського мосту він назвав "промовистим кроком": "За чотири місяці ми робимо те, що планувалося десятиліттями і не робилося. 230 метрів мосту за 20 мільйонів гривень – це наддешева ціна. І в грудні цей міст буде вже слугувати як мешканцям ОТГ, так само і всім громадянам України, які будуть безпечно, без ризику для свого здоров'я, без ризику для свого транспорту перетинати річку Тетерів".

Арсеній Яценюк також відзначив зусилля народного депутата фракції НФ Павла Дзюблика: "Отак повинен працювати депутат. Він турбується про округ, про людей. І він в парламенті працює над тим, щоб у державному бюджеті на той округ, де він вибирався, виділялися кошти, щоб у людей було краще життя".

Павло Дзюблик додав, що це вже другий міст, який відбудовується у Радомишлівській ОТГ. Перший - це завершений торік довгобуд ще з 2010-го. Окрім цього, як повідомив депутат, у Радомишлівській ОТГ цього року було відремонтовано і побудовано 18 кілометрів автошляхів.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua