Арсеній Яценюк: Надійний кордон з середньовічною імперією - це гарантія безпеки України і всієї Європи (фоторепортаж)
четвер, 15 червня 2017, 21:45

"Ми вперше за всю історію Незалежності України почали будувати справжній кордон з російським агресором", - написав лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк на своїй сторінці у Facebook після того, як народні депутати України проінспектували облаштування державного кордону в Харківській області в четвер, 15 червня.

Він підкреслив, що сьогодні слідом за Україною за аналогічним проектом інженерно-технічне облаштування східного кордону почали наші сусіди з НАТО - Балтійські держави і Норвегія.

"Надійний кордон з середньовічною імперією - це вимога часу, гарантія безпеки України і всієї Європи", - наголосив Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, сьогодні відбулося виїзне засідання Комітету з питань національної безпеки і оборони на прикордонну ділянку Дергачівка-Гоптівка-Журавлівка в Харківській області, де за 2015-2016 роки за рішенням Уряду Арсенія Яценюка було облаштовано 163,2 кілометри сучасного кордону.

Народний депутат України Андрій Тетерук підкреслив, що Комітет з питань національної безпеки і оборони  підтримує вимогу "Народного фронту" щодо виділення 500 мільйонів гривень, отриманих від спецконфіскації коштів Януковича, на продовження робіт для подальшого облаштування кордону України з РФ.

ФОТОРЕПОРТАЖ можна переглянути ТУТ

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua