Арсеній Яценюк: “Народний фронт” за ліквідацію інституту голів ОДА і заміну їх на префектів
субота, 11 листопада 2017, 16:57

“На місцевих рівнях необхідно ліквідувати дуалізм влади. Це означає ліквідацію інституту керівників державних адміністрацій і заміну їх на префектів”, - підкреслив лідер політичної партії “Народний фронт” під час оголошення резолюції з’їзду партії у Києві 11 листопада.

Арсеній Яценюк також наголосив на необхідності завершення процесу децентралізації: “Це не тільки передача ресурсів, це і передача повноважень на місця”.

В економічному блоці резолюції з'їзду “Народного фронту”, як повідомив Арсеній Яценюк, зазначено зростання ВВП на 5% в короткостроковій перспективі, у довгостроковій – 10% зростання ВВП: “Помірна інфляція, зважена фінансово-бюджетна політика і активна роль банківського сектора в кредитуванні національної економіки. Довгі і дешеві кредити – це те, що потрібно сьогодні українському підприємництву”.

Лідер “Народного фронту” також наголосив на необхідності “всецілої і всеохопної реформи системи оплати праці”: “Відбувається конкуренція з глобальними ринками. Якщо у нас не буде підняття заробітної платні для наших фахівців, це означає, що в країні не буде фахівців. Тому що конкуруючі ринки запрошують, залучають або витягують фахових людей з України. Тому всеохоплююча реформа системи оплати праці – це те, що є на порядку денному уряду та Верховної Ради України”.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua