Арсеній Яценюк не бачить умов і підстав для відставки уряду
п’ятниця, 27 квітня 2018, 13:35

«Кабмін піде у відставку після проведення парламентських виборів. Згідно з Конституцією, уряд складає повноваження перед новообраним парламентом», - сказав лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк в інтерв'ю журналу «Фокус».

«Це правильно для держави. Повинна бути політична стабільність», - підкреслив він.

Відповідаючи на запитання стосовно умов для того, щоб Кабмін пішов раніше, лідер «Народного фронту» наголосив: «Я не бачу таких умов і підстав. І я буду захищати уряд від брудної політичної боротьби і політичних нападок, не дам можливості повторити з цим урядом те, що робили зі мною».

«Це нонсенс, коли фракція БПП - єдина фракція в парламенті, яка заявляє про необхідність звіту уряду. А уряд, до речі, сформовано Блоком Петра Порошенка. Це повторення класичного сценарію дворічної давності. Тоді все розвивалося один в один: давайте отримаємо звіт, а потім будемо збирати голоси за відставку уряду», - сказав Арсеній Яценюк.

Година запитань до уряду і звіт Кабміну - це елементи парламентського контролю, зазначив Арсеній Яценюк, нагадавши, що він був першим Прем'єр-міністром, який виступав зі звітом.

«Це чисто політична інтрига. Якщо ж таким чином БПП тисне на Кабмін, то це некоректно. Люди все бачать - дурнів нема», - сказав він.

Лідер «Народного фронту» повідомив, що з цього приводу у нього з президентом «була дуже відверта розмова»: «Я сказав: «Розхитування політичної ситуації спричинить розхитування економіки. Сконцентруйтеся тільки на вашій президентської кампанії, якщо хочете йти в президенти. Дайте можливість уряду працювати, в тому числі і для забезпечення ваших шансів на перемогу».

«Тобто чотири роки ми боролися за те, щоби в країні не було хаосу, а на п'ятий рік президентства зайдемо в нову штучну політичну кризу?! Наслідком цієї кризи буде удар по країні і по чинному президенту», - підкреслив Арсеній Яценюк.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua