Арсеній Яценюк передав допомогу медсестрам та медбратам Чернівецької міської лікарні
четвер, 21 травня 2020, 15:10

У четвер, 21 травня, Прем’єр-міністр України 2014-2016 років, засновник Фонду “Відкрий Україну”, лідер “Народного фронту” Арсеній Яценюк відвідав Чернівці, де передав матеріальну допомогу від Фонду медсестрам та медбратам міської лікарні №1.

Лікарня визначена базовою у боротьбі з COVID-19. Передані кошти призначені для виплати разової грошової допомоги медсестрам лікарні. Увесь сестринський склад лікувального закладу, який налічує 70 працівників, отримає разову безповоротну фінансову допомогу. 

Під час зустрічі з головлікарем Анатолієм Петричуком та представницею сестринського складу лікарні Марією Манзуряк Арсеній Яценюк подякував медикам за їх роботу: “На таких людях, як ви, тримається країна. Ви всі боретеся за життя людей. Я вам за це дуже вдячний”.

Він привітав працівників лікарні із Днем медичної сестри, який відзначали нещодавно.

Арсеній Яценюк нагадав, що тричі публічно звертався до Кабміну “з тим, щоби уряд зрозумів: найвища смертність та рівень захворюваності в Україні - в Чернівецькій області”. Він підкреслив, що смертність від коронавірусу на 100 тисяч людей на Буковині в 11 разів перевищує рівень смертності в середньому по країні.

“Добре, що урядовці мене почули, і сьогодні приїхав цілий десант. З міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, міністром охорони здоров’я Максимом Степановим та міністром Кабінету міністрів Олегом Німчиновим”, - сказав він.

Арсеній Яценюк також наголосив, що уряд перерахував кошти, які держава заборгувала медикам, для того, щоб розрахуватися з медпрацівниками і допомогти області. “Добре, що український уряд нарешті звернув увагу на найбільш постраждалу область”.

Головний лікар та медична сестра подякували від імені медперсоналу Арсенію Яценюку та Фонду “Відкрий Україну” за допомогу, яку Фонд надавав і надає медикам Буковини.

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук своєю чергою зазначив, що за кілька років за рахунок коштів, отриманих від децентралізації, у лікарні було повністю обладнане реанімаційне відділення, встановлені нові кисневі мережі, що зараз дає змогу рятувати життя буковинцям.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua