Арсеній Яценюк: «Переломний момент» - це фільм про реальних героїв та правду про Україну (фоторепортаж, відео)
четвер, 16 лютого 2017, 19:03

У четвер, 16 лютого, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк взяв участь в українській прем’єрі документального фільму «Переломний момент: Війна за демократію в Україні», знятого американським документалістом, володарем трьох Оскарів Марком Джонатаном Харрісом у співпраці з українським режисером Олесем Саніним.

Арсеній Яценюк запрошений на прем’єру як один із учасників фільму, що давав для нього інтерв'ю.

Фільм охоплює період 2013-2016 років, який обернувся для України часом величезних випробувань і викликів.

Лідер «Народного фронту» подякував Марку Харрісу та Лесю Саніну за їх роботу: «Цей фільм є відповіддю в тому числі на ту неправду, яку розповсюджує Росія і наші вороги».

«Це фільм про реальних героїв – про людей, які віддають своє життя для того, щоб Україна була незалежною державою. Це не актори, а справжні люди, які довели своєю відданістю, що вони борються за країну. Тому їм найбільша пошана», - сказав він.

«Переломний момент», зазначив лідер «Народного фронту», -  «це витвір мистецтва, який відображає долю і дух українського народу»: «Цей фільм говорить правду для всього світу: про Майдан, про незаконну анексію Криму Російською Федерацією, про російське захоплення Донецька і Луганська та про Україну, яка бореться за свою незалежність. А правда – це те, чого сьогодні потребує світ».

«Основний здобуток цього фільму – це справжні люди. І те, як вони показані в цьому фільмі, заслуговує на четвертий Оскар для Марка Джонатана Харіса», - сказав Арсеній Яценюк.

До прем’єрного показу в Україні фільм «Переломний момент» уже взяв участь в одному з найповажніших фестивалів документального кіно Hot Springs Documentary Film Festival у США в жовтні 2016 року, того ж року отримав визнання як найкращий документальний фільм на кінофестивалі EtCultura (штат Флорида, США), а нещодавно став учасником Міжнародного кінофестивалю в Санта-Барбарі (Santa Barbara International Film Festival).

За час роботи над фільмом було записано 86 інтерв’ю з учасниками подій на Майдані та сході України і зафільмовано майже 600 годин робочого кіноматеріалу. Телевізійна прем’єра стрічки запланована до виходу в ефір провідних каналів України 20 лютого 2017 року.

ФОТОРЕПОРТАЖ можна переглянути ТУТ


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua