Арсеній Яценюк: Наступний транш МВФ та допомога міжнародних партнерів дозволить далі стабілізувати економіку України (відео)
четвер, 30 червня 2016, 02:41

До траншу допомоги від МВФ прив’язане надання 1 мільярду кредитних гарантій США і фінансової підтримки Європейського Союзу: «Це дуже великий пакет фінансової допомоги, який дозволить далі стабілізовувати економіку», - наголосив лідер політичної партії «Народний фронт» по завершенні зустрічі з першим заступником виконавчого директора МВФ Девідом Ліптоном у ході візиту до Вашингтона.

Арсеній Яценюк підкреслив, що очікується підписання остаточної редакції меморандуму про співпрацю між українським Урядом, Президентом та Міжнародним валютним фондом: «Як тільки це буде підписано, буде прийнято рішення про скликання Ради директорів МВФ і прийняття рішення щодо виділення наступного траншу».

Лідер «Народного фронту» підкреслив, що до траншу допомоги від МВФ прив’язане надання 1 мільярду кредитних гарантій США і фінансової підтримки Європейського Союзу: «Це дуже великий пакет фінансової допомоги, який дозволить далі стабілізовувати економіку».

Для цього, наголосив він, потрібна підтримка українського парламенту: «Уряд потребує політичної відповідальності і політичної підтримки членів парламенту».

Відповідаючи на запитання журналіста стосовно термінів надання траншу МВФ, Арсеній Яценюк підкреслив, що йдеться про тижні: «Я знаю, що практично завершені всі технічні консультації щодо меморандуму. Як тільки він буде підписаний, буде прийнято рішення Ради директорів у найкоротші терміни».

 

Фотогалерею візиту можна переглянути за цим посиланням.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua