Арсеній Яценюк: Політична криза в Україні – це можливість перезавантажити відношення в українській владі (відео)
неділя, 7 лютого 2016, 19:56

«Найбільш важливе зараз – не допустити жодного розчарування і зневіри, мати холодний розум і віру в наше майбутнє, для звершень і для майбутніх поколінь» , - підкреслив Прем’єр-міністр України, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у «10 хвилинах» у неділю, 7 лютого.

Арсеній Яценюк підкреслив, що політична криза, яка виникла в Україні, дає можливість «перезавантажити відношення в українській владі»: «Криза – це завжди можливість. Я вважаю, що така криза зараз для українського політичного класу була необхідна. І ми повинні використати цю можливість, щоб перезавантажити відношення в українській владі».

Він наголосив, що цей Кабінет Міністрів «прийшов єдиною урядовою командою»: «Вона складається з політиків, вона складається з технократів. Але це - єдиний організм, який протягом останніх 12 місяців проводить важкі, складні, але правильні рішення для країни».

«Відверто повинен визнати, що ми зробили багато помилок, що часто-густо ми не встигали за вирієм подій і за тим, що треба швидше і швидше проводити реформи. Але я так само прошу визнати те, що цей Уряд за 12 місяців зробив реформ і змін в країні більше, ніж всі попередні уряди за два десятки років», - підкреслив Арсеній Яценюк.

Уряд, за його словами, «усвідомлював і усвідомлює, що частина з цих реформ сьогодні є дуже непопулярними»: «Але це єдиний рецепт, яким чином в майбутньому Україна досягне сильних економічних, соціальних і політичних результатів, яким чином Україна стане частиною Європейського Союзу і великого європейського простору».

«Ми не маємо права підірвати віру в майбутнє нашої країни і маємо довести, що цінності Майдану перемагають щодня», - сказав Арсеній Яценюк.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua