Арсеній Яценюк прибув до Брюсселя для участі в засіданні Ради асоціації Україна - ЄС
неділя, 6 грудня 2015, 21:39

Прем’єр-міністр України, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк прибув до Брюсселя, де 7 грудня проведе друге засідання Ради асоціації Україна – ЄС.

При прибутті до Брюсселя Глава Уряду України провів зустріч з Віце-президентом ЄК з питань Енергетичного союзу Марошем Шефчовичем.

Сторони обговорили питання реверсного постачання природнього газу до України з ЄС та спільних зусиль щодо модернізації української ГТС та створення нової моделі договірних відносин у транспортуванні природного газу європейським споживачам через територію України.

У розмові з Шевчовичем Арсеній Яценюк підкреслив важливість недопущення реалізації таких проектів, як «Північний потік-2»: «У такому проекті немає економіки, а лише політика і шантаж».

Сьогодні також запланована зустріч Арсенія Яценюка з Єврокомісаром з питань цифрової економіки і суспільства Гюнтером Еттінгером, членом Європарламенту Елмаром Броком.

У понеділок, 7 грудня, Глава Уряду України головуватиме на засіданні Ради асоціації із верховним представником Європейського Союзу із закордонних справ та політики безпеки - Віце-президентом Європейської Комісії Федерікою Могеріні.

По завершенні засідання, о 12:30 за київським часом, відбудеться прес-конференція Арсенія Яценюка, Федеріки Могеріні та Комісара ЄС з питань розширення та політики сусідства Йоханнеса Хана.

Дані прямої трансляції прес-конференції за підсумками Ради асоціації Україна – ЄС:

Eutelsat 9°E 

Frequency 11900 (horizontally polarised)

DVB-S2 (modulation 8PSK)

Symbol Rate 27.500 

FEC 2/3

 

Both EbS channels will continue to be encoded in "MPEG4 H264 High Profile"

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua