Арсеній Яценюк про «Народний фронт»: Наша команда неодноразово доводила, що вміє вигравати
неділя, 14 березня 2021, 10:40

«Зараз немає активної політичної стадії з точки зору виборів. Але партія є, і партія буде розвиватися», - сказав лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у «Суботньому інтерв’ю» на Радіо Свобода.

Відповідаючи на запитання ведучої, лідер НФ зазначив, що ведеться робота з відновлення повноцінної партійної діяльності: «Людей збираємо, відновлюємо партійну діяльність. Партія – це ж живий організм».

«Зараз сказати, що, ви знаєте, у нас зараз партія на ходу, у нас зараз 20% рейтингу, ми готові до виборів. Ні, ми сьогодні неготові. Але завтра ми будемо готові до виборів», - сказав він.

Арсеній Яценюк нагадав, що його політична команда неодноразово доводила, що вміє вигравати.

«У 2010 році на президентських виборах я прийшов четвертим. У 2010-му були місцеві вибори, ми вже прийшли третіми. У 2012-му ми прийшли другими, але першою опозиційною партією - тоді коли ми об’єдналися з «Батьківщиною». У 2014-му ми прийшли перші. Тобто, є політична історія. Ця історія поступово доказувала, що коли ми беремося за роботу, ми вміємо її робити. Без програшів не буває виграшів», - зазначив політик.

Арсеній Яценюк нагадав, що був прем’єр-міністром, коли країна була у війні. «Це взагалі історичний шанс, одиниці в світі мали можливість боротися за свою країну і допомагати країні в найтяжчий для неї час. Як буде розвиватися далі історія, в тому числі й моя політична, залежить від дуже багатьох факторів. Ніхто не знає, як буде».

«Чи залишилося в мене бажання завершити те, що я розпочав? Чи залишилося в мене бажання розпочати нове? Звичайно. Якщо політична доля визначить, що це треба реалізовувати, і дасть ще одну можливість – звичайно, що я це буду робити. Тому що я знаю, як це робити, і я знаю, з ким це робити», - резюмував лідер НФ.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua