Арсеній Яценюк про обстріл Красногорівки: Воєнний злочин окупаційних військ доводить необхідність розширення міжнародних санкцій проти РФ (фото)
неділя, 28 травня 2017, 16:16

«На заяву Групи семи Кремль відповів масованими обстрілами України. Російські війська застосували реактивні системи залпового вогню для цілеспрямовано руйнування важливих об’єктів соціальної інфраструктури Красногорівки. Ворог цілив у школу, лікарню, водогін та інші важливі об’єкти. Постраждало цивільне населення, є поранені серед українських військових», - написав лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк на своїй сторінці у Facebook.

«Це ще одна відповідь на питання, хто реально не виконує Мінськ», - наголосив він.

На заклик провідних держав світу відновити мир і стабільність на Донбасі «Кремль неприховано і нахабно продемонстрував, що налаштований на подальшу ескалацію воєнного конфлікту і збільшення масштабів гуманітарної кризи», - підкреслив лідер «Народного фронту».

«Нинішній воєнний злочин окупаційних військ доводить необхідність продовження і розширення міжнародних санкцій проти Російської Федерації за збройну агресію проти України», - наголосив Арсеній Яценюк.

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua