Арсеній Яценюк про реакцію Кремля на закриття проросійських каналів: Пояснюється просто - завдано удару по інформаційній агентурі РФ
понеділок, 8 лютого 2021, 22:43

Знервованість на самій верхівці російської влади через закриття прокремлівських каналів означає, що завдано удару по інформаційній агентурі, яку роками викормлювала Росія. Важливо не зупинятися, - наголосив прем’єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк.

Він підкреслив, що закриття в Україні трьох телевізійних рупорів Кремля викликало реакцію у самому Кремлі: «На закриття російських консерв медведчука відреагував їхній російський концертмейстер медведєв. Варто очікувати ще на заяву їхнього диригента путіна». 

«Знервованість на самій верхівці російської влади просто пояснюється – завдано удару по інформаційній агентурі, яку роками викормлювала Росія, отруюючи інформаційний простір України маніпуляціями і фейками у своїх інтересах», - наголосив лідер НФ.

Арсеній Яценюк підкреслив, що зроблено важливий крок по боротьбі з російською пропагандистською машиною: «Важливо не зупинятися і йти далі».

«Російський вплив на свідомість українців має бути викорінено», - наголосив він.

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua