Арсеній Яценюк: Російська ідея надати терористам статус депутатів місцевих рад - не пройде (відео)
неділя, 18 жовтня 2015, 15:30

Для проведення виборів на Донбасі необхідно ухвалити окремий закон. "Але є дуже чіткі умови" для проведення цих виборів, − заявив Прем’єр-міністр України, лідер Політичної партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у «10 хвилинах» у неділю, 18 жовтня.

«Щодо питання виборів на Донбасі, який знаходиться під тимчасовим контролем російських бандитів і терористів, - звичайно, там треба провести вибори. І для цього необхідно ухвалити окремий закон. Але є дуже чіткі умови для проведення виборів на Донбасі», - підкреслив він.

Перша умова, наголосив Арсеній Яценюк, - «вибори під дулами російських автоматів ніхто проводити не буде»: «Вони зобов’язані покинути територію України і виконати Мінські домовленості».

«Півтора мільйона тимчасово переміщених осіб, які зареєстровані в Україні, повинні отримати право взяти участь в такому виборчому процесі і вибрати тих, хто буде представляти місцеву владу Донецька і Луганська», - підкреслив Глава Уряду.

Третя умова, за його словами, - такі вибори повинні чітко відповідати українському законодавству та найвищим стандартам чесних і прозорих виборів.

«Четверте - ми повинні забезпечити політичну конкуренцію в Донецьку і Луганську, як через доступ засобів масової інформації до цих територій, так і через право всім політичним партіям України взяти участь в цих виборах і направити туди своїх кандидатів»,- сказав він.

«А російська ідея легалізувати через вибори цей анклав і надати терористам статус депутатів місцевих рад не пройде», - наголосив Арсеній Яценюк.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua