Арсеній Яценюк: Росія представляє загрозу для країн вільного світу. Санкції проти РФ – це засіб захисту не тільки України, а й ЄС та США (відео)
четвер, 9 лютого 2017, 13:44

«Будь-які спроби окремих країн вільного світу умиротворити Російську Федерацію закінчаться тим, чим закінчилися спроби умиротворення перед Другою світовою війною. Росія розуміє тільки одну мову –  мову сили. І для того, щоби ми захистили свою країну, нам треба мати сильну Україну і сильну міжнародну підтримку», - підкреслив лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк під час П’ятого Київського безпекового форуму для молоді, організованого Фондом «Відкрий Україну» 9 лютого.

«Дискусія про те, як боротися за територіальну незалежність України, триває дуже довгий період часу», сказав він, - з першого дня, коли Росія відправила своїх «зелених чоловічків» на українську територію - в Автономну Республіку Крим.

Тоді, підкреслив лідер «Народного фронту», «світ об'єднався і ввів санкції проти Росії»: «На моє глибоке переконання, санкції є дієвим механізмом і повинні бути збережені до моменту повного відновлення територіальної цілісності української держави».

Санкції проти РФ, на його переконання, є прямим засобом захисту не тільки України, а й країн-членів Європейського Союзу, і Сполучених Штатів Америки, «адже Росія представляє загрозу для країн вільного світу».

«Не ми почали війну – Росія почала війну. І Росія повинна за це відповісти», - сказав Арсеній Яценюк.

«Мета війни, розпочатої Російською Федерацією, - новий світовий порядок. Президент Росії Володимир Путін хоче відновити вплив над територіями, як він каже, «колишнього Радянського Союзу». Він забув, що Радянський Союз впав і ніколи не буде відновлений. Він так само розглядає відновлення впливу і на Балтійські країни. Він розглядає розширення впливу Російської Федерації і поділ світу, де Росія буде певною домінантою. Цього не відбудеться. Цього неможливо допустити», - наголосив лідер «Народного фронту».

V Київський безпековий форум для молоді, організований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну», проходить 9-10 лютого 2017 року. Тема Форуму - «Україна та Балто-Чорноморська демократична дуга: молодь в дії». У заході беруть участь понад сто молодих лідерів з усіх областей України, молоді спеціалісти з Італії, Естонії, Грузії, Молдови, Азербайджану.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua