Арсеній Яценюк: Спецконфіскація - це не питання політичних торгів. 1,5 мільярда доларів мають бути повернуті до бюджету (відео)
п’ятниця, 9 грудня 2016, 20:12

Депутати, які безпідставно критикують закон про спеціальну конфіскацію, «або «в схемі» по тому, щоби повернути ці гроші назад Януковичу чи його оточенню, або турбуються про власні активи», - наголосив лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у програмі «События» на телеканалі «Україна» в п’ятницю, 9 грудня.

Відповідаючи на запитання стосовно ухвалення бюджету-2017 в парламенті, Арсеній Яценюк наголосив, що одним із джерел доходів Державного бюджету є кошти з так званої спецконфіскації.

Він нагадав, що в 2014 році як Прем'єр-міністр дав вказівку Державній службі фінансового моніторингу перевірити транзакції окремих компаній. Відповідно до цієї перевірки «з'ясувалося, що 42 офшорні фірми отримали кошти, виведені з Державного бюджету України, і на ці кошти купили державні цінні папери України»: «Це така схема викрадання грошей з бюджету: із бюджету вивели, потім купили державні цінні папери і самі собі платили проценти».

«З'ясувалося, що ці кошти мають безпосереднє відношення до оточення колишнього президента України Януковича, і ми рішенням суду арештовуємо ці гроші. Зараз їх треба конфіскувати», - наголосив він.

Лідер «Народного фронту» підкреслив, що йдеться про 1,5 мільярда доларів США: «Це сума, яка майже рівна траншу Міжнародного валютного фонду».

Відповідаючи на запитання ведучої щодо заяв деяких політиків про нібито можливість зловживань після ухвалення цього закону, Арсеній Яценюк підкреслив, що закон про спецконфіскацію стосується виключно арештованих активів станом на момент його ухвалення: «Подивіться, хто не голосує за цей закон про спеціальну конфіскацію, - «Батьківщина» і «Опозиційний блок». Я думаю, що ті депутати, які про це говорять, або «в схемі» по тому, щоби повернути ці гроші назад Януковичу чи його оточенню, або турбуються про власні активи».

«Закон повинен бути ухвалений. 1,5 мільярда доларів повинні бути в бюджеті», - наголосив Арсеній Яценюк.

«Я вірю в справедливість. Спецконфіскація - це не питання політичних торгів. Це - 1,5 мільярда доларів, вкрадених з бюджету, і вони повинні бути повернені до бюджету», - сказав лідер «Народного фронту».

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua