А. Яценюк у 25-річчя референдуму про проголошення незалежності: Наша держава - назавжди. Правда і перемога - за нами
четвер, 1 грудня 2016, 12:34

"Завдяки нашій спільній і невтомній волі справедливість неминуче торжествуватиме, а наш народ об'єднає всі свої землі, на які зазіхнув ворог", - написав на своїй сторінці у Facebook лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк 1 грудня - річницю референдуму про проголошення незалежності України.

25 років тому, написав він, "увесь наш Український народ назавжди закріпив нашу державну незалежність, непорушність кордонів і територіальну цілісність України - від Львова до Донецька, від Луганська до Ужгорода, від Чернівців до Сум, від Запоріжжя до Севастополя, від Карпат до Криму, від Чорного моря до нашої тисячолітньої столиці - Києва".

"Нашу демократичну волю визнав увесь світ. Наші кордони стали міжнародно визнані, а отже, непорушні. Відтоді наша державність і соборність - назавжди", - наголосив лідер "Народного фронту".

"Вітаю усіх нас з цим великим днем. Дякую за цей день кожному державцю-засновнику, хто в 1991 році був причетний до творення нашої незалежності", - написав Арсеній Яценюк.

"Утвердивши незалежність у 1991 році, сьогодні Український народ захистив і врятував свою державу", - наголосив він.

"Так буде завжди. Наша держава - назавжди. Правда і перемога - за нами. Слава Україні!" - написав лідер "Народного фронту".

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua