Арсеній Яценюк: У бюджеті-2016 видатки на безпеку та оборону збільшуються до 113 млрд грн (відео)
неділя, 27 грудня 2015, 20:02

У Державному бюджеті на 2016 рік видатки на національну безпеку та оборону збільшуються до 113 млрд грн . На Антикорупційну прокуратуру виділено 74 млн грн, на Національне антикорупційне бюро – майже 500 млн грн, підкреслив Прем’єр-міністр України, лідер «Народного фронту»  Арсеній Яценюк у «10 хвилинах» у неділю, 27 грудня.

Глава Уряду наголосив, що найбільший обсяг коштів у бюджеті на 2016 рік виділяється на національну безпеку і оборону, «на наших вояків, які борються з російською військовою агресією, на наших нових поліцейських, на нашу Національну гвардію – на всіх тих, хто боронять Україну, захищають наш суверенітет і нашу територіальну цілісність». У 2016 році загальний обсяг фінансування для всього сектору національної безпеки і оборони збільшений на 16 мільярдів гривень – до 113 мільярдів гривень.

«Ці кошти підуть в першу чергу, на збільшення грошового утримання для нацгвардійця, солдата, поліцейського, прикордонника – для кожного українського бійця. Ми застосовуємо наступний принцип – принцип справедливого і рівного підходу в грошовому утриманні для кожного українського солдата, бійця і правоохоронця, який захищає мир і стабільність в країні».

Значний обсяг коштів піде на модернізацію і оновлення українських Збройних Сил, підкреслив Арсеній Яценюк – на нову техніку, обладнання, тренування, як в Збройних Силах України, так в Національній гвардії та Національній поліції і в цілому в усій правоохоронній системі країни». 

Окремо Уряд профінансував у повному обсязі новостворені антикорупційні органи - Антикорупційну прокуратуру та Національне антикорупційне бюро. На Антикорупційну прокуратуру виділено 74 мільйони гривень, на Національне антикорупційне бюро - майже півмільярда гривень.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua