Арсеній Яценюк у День Прапора: Дуже важливо, щоб державна повага до нашої святині була засвідчена законом про Державний Прапор
середа, 23 серпня 2017, 08:25

Лідер політичної партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк привітав українців з Днем Державного Прапора і закликав народних депутатів ухвалити в цілому внесений ще його Урядом проект закону «Про Державний Прапор України» (реєстр. №3334).

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Сердечно вітаю з нашим великим національним святом -  Днем українського прапора! Наш стяг освячує нашу історію, нашу боротьбу і нашу ходу до свободи і процвітання. Нас єднає загальнонаціональна повага до нашого прапора», - зазначив Арсеній Яценюк.

«Дуже важливо, щоб державна повага до нашої святині була засвідчена Законом України про Державний прапор. Ще два роки тому як глава Уряду я мав честь внести до Верховної Ради законопроект про Державний Прапор України. Він ухвалений у першому читанні. Настав час остаточно схвалити цей документ. Закликаю до цього всіх українських парламентаріїв», - додав лідер «Народного фронту».

Він підкреслив, що в рік відзначення 100-ліття української національної революції та відновлення нашої державності таке рішення стане великим символом нашої єдності і сили.

«Будьмо вірними нашому прапору. Будьмо разом в обороні і поступі нашої держави. Слава Україні!», - написав Арсеній Яценюк.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua