Арсеній Яценюк у Кропивницькому привітав учасників змагань "Спортивне місто – здорова нація" (фоторепортаж, відео)
субота, 17 листопада 2018, 15:40

У суботу, 17 листопада, лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк, міністр молоді та спорту, представник НФ в уряді Ігор Жданов та народний депутат від НФ Олександр Горбунов побували на фінальному етапі другого осіннього сезону змагань "Спортивне місто – здорова нація" у Кропивницькому.

У змаганнях, які проходять за ініціативи Олександра Горбунова, беруть участь команди 35 шкіл міста. Команди-фіналісти та півфіналісти отримають кошти на закупівлю обладнання для свого навчального закладу.

Призовий фонд виплачується за рахунок цільової субвенції Державного бюджету України. Команда, що посіла перше місце, отримає 200 тис. грн, II місце – 100 тис. грн, III місце – 50 тис. грн та IV місце – 20 тис. грн. Півфіналісти, що посіли V-XII місця, отримають 10 тис. грн.

Арсеній Яценюк привітав школярів, які беруть участь у змаганнях, їх батьків та вчителів: "Ви маєте неймовірних дітей. Це гордість кожної вашої родини, кожної вашої школи і нашої країни. Це ваш і наш успіх".

Він звернувся до тих, хто не переміг цього разу: "Хочу вас привітати з тим, що наступного разу ви точно виграєте. Бо так, як ви достойно билися, - це шанс на наступну перемогу".

"Зараз я хочу привітати тих, які виграли. Ви круті! Але знайте, що у вас серйозні конкуренти".

"Я хочу привітати кожного з вас. Ви всі – великі молодці. Успіху вам і наснаги!", - звернувся він до учасників змагань.

Лідер "Народного фронту" відзначив зусилля Олександра Горбунова, завдяки якому і проводиться конкурс, та міністра молоді та спорту Ігоря Жданова. 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua