Арсеній Яценюк у Лондоні: Вільний світ не збирається шукати точки дотику з Росією за рахунок України (відео)
четвер, 2 березня 2017, 15:29

«Спільні точки дотику з Росією ніхто не збирається шукати за рахунок України – це мій основний висновок сьогодні у Великобританії», - наголосив лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк під час спілкування з журналістами в рамках робочого візиту до Лондона.

Арсеній Яценюк зазначив, що вже провів зустрічі з міністром у справах Європи та Північної і Південної Америки сером  Аланом Дунканом, парламентарями, високими представниками офісу Прем'єр-міністра Великої Британії, а також Міністерства закордонних справ.

«Всі очікували, що після виборів у Сполучених Штатах відношення вільного світу до Росії кардинально зміниться, і Росія очікувала зняття санкцій. Що означає зняття санкцій? Це означає те, що Росія може робити далі те, що вона робила. Що означає сьогоднішня поведінка Сполучених Штатів, Великобританії і всього вільного світу? Означає те, що санкції зараз знімати ніхто не буде. Санкції можуть бути зняті тільки в тому випадку, якщо Україна відновить свою територіальну цілісність», - підкреслив лідер «Народного фронту».

«Послідовність повинна бути наступною. Якщо Росія забирається геть з України, якщо виконується повністю мирний план і Україна відновлює свою територіальну цілісність, Росія перестає порушувати міжнародне законодавство, то об'єктивно, що країни вільного світу, і в тому числі Великобританія, повинні знайти спільні точки дотику з Росією. В тому числі і в питаннях Сирії, боротьби з глобальним тероризмом, боротьби з розповсюдженням ядерної зброї», - зазначив Арсеній Яценюк.

«Але спільні точки дотику з Росією ніхто не збирається шукати за рахунок України – це мій основний висновок сьогодні у Великобританії», - підкреслив він.

Водночас Арсеній Яценюк нагадав слова Прем’єр-міністра Великобританії Терезії Мей: «Вона дуже чітко сказала в Філадельфії про те, що з Росією треба говорити з позиції сили. Це її пряма цитата».


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua