Арсеній Яценюк у Мюнхені: Весь вільний світ знову почав говорити одним голосом – «Ми підтримуємо Україну, РФ повинна виконати «Мінськ» (відео)
субота, 18 лютого 2017, 15:13

«Основне, що сьогодні відбулося на конференції – повернення України на світовий порядок денний. Здійснено перший крок – весь вільний світ знову почав говорити одним голосом по відношенню до України і проти Росії», - підкреслив лідер партії «Народний фронт» в інтерв’ю журналістам в рамках Мюнхенської Безпекової конференції у суботу, 18 лютого.

Арсеній Яценюк наголосив, що Сполучені Штати Америки, Німеччина і Європейський Союз загалом «повернулися до спільної риторики по відношенню до України».

Він зазначив, що щодо цього «були великі занепокоєння, частина з яких ще може залишатися», проте Федеральний канцер Німеччини Ангела Меркель, Віце-президент США Майк Пенс, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, міністри закордонних справ Німеччини і Франції – «всі говорять в один голос: ми підтримуємо Україну, Росія повинна виконати «Мінськ», а це означає, що Україна повинна відновити свою територіальну цілісність».

Водночас Арсеній Яценюк підкреслив, що потрібен наступний крок: «Другий крок, окрім спільної позиції, - це спільні дії наших західних партнерів. Спільні дії в тиску на Росію, продовженні санкцій та підтримці України».

«Підтримка України – це означає надання Україні озброєння для захисту своїх кордонів і для захисту країн-членів НАТО», - наголосив він.

Нагадаємо, Арсеній Яценюк бере участь у Мюнхенській Безпековій конференції, що проходить 17-19 лютого. На запрошення організаторів конференції сьогодні він виступить на сесії «Лінії розлому в Євразії». Серед інших промовців сесії також будуть президент Естонії Керсті Кальюлайд, президент  Азербайджану Ільхам Алієв, спікер Сенату Казахстану Касим-Жомарт Токаєв, прем'єр-міністр Грузії Гіоргі Квірікашвілі.

Початок сесії – о 18.00 за київським часом.

У рамках конференції також заплановані робочі зустрічі лідера «Народного фронту».


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua