Арсеній Яценюк у Варшаві: Безпека вільного світу під загрозою з боку Росії імені Путіна. Відповідь на це - розширення НАТО (відео)
п’ятниця, 16 березня 2018, 17:16

Зараз йдеться про загрозу безпеці й взагалі існуванню вільного світу як такого: “Цю загрозу уособлює Росія імені президента Володимира Путіна. Повинні бути, в першу чергу, безпекові відповіді. Наша спільна безпека – це розширення НАТО”, - наголосив лідер партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк під час Міжнародної конференції “Революція, війна та її наслідки” 16 березня у Варшаві.

Арсеній Яценюк підкреслив, що зараз йдеться про загрозу безпеці і взагалі існуванню вільного світу як такого: “Цю загрозу уособлює Росія імені президента Володимира Путіна. У першу чергу мова йде про загрозу з боку Російської Федерації для нас як для України, для нас як для майбутнього члена Європейського Союзу, для нас як для Європи і вільного світу”.

Лідер “Народного фронту" нагадав про заяви Путіна, начебто це не його “зелені чоловічки” захопили Крим, щоправда згодом в інтерв'ю заявив, що особисто планував операцію по порушенню міжнародного статуту Організації Об'єднаних Націй і територіальної цілісності України: “Він зізнався у вчиненні кримінального злочину проти української державності”. Так само, підкреслив Арсеній Яценюк, Путін заявляв, начебто не його зброя збила МН-17, а зараз говорить, “що це не російська шпигунська система вчинила підтримуване державою вбивство у Солсбері”.

Він відзначив роль Президента Франції Фансуа Олланда і Канцлера Німеччини Ангели Меркель у підписанні Мінських домовленостей: “Мінськ” - це була угода про припинення вогню і про зупинку наступу російської армії. “Мінськ” - це були добрі наміри з нашого боку, щоб врегулювати цю ситуацію політико-дипломатичними кроками”.

“Мінськ” не відбувся з однієї причини – цього не хоче Путін. Він майстер у вчиненні різного роду заморожених конфліктів. Чим більше їх, чим більше хаосу, - а він майстер хаосу - тим слабкіший вільний світ”, - підкреслив лідер “Народного фронту”.

З боку вільного світу, підкреслив він, необхідні, в першу чергу, безпекові відповіді: “Наша спільна безпека – це розширення не тільки Європейського Союзу, а й розширення НАТО”.

Лідер “Народного фронту” нагадав, що Україна не отримала в 2008 році План дій щодо членства в НАТО: “А потім ми всі заплатили надто багато за це - російською агресією в Грузії і російською агресією в Україні. Тому (необхідне) розширення НАТО і посилення безпеки, а наша сила дасть можливість  дипломатам бути також сильнішими”.

Міжнародна конференція “Революція, війна та її наслідки», що проходить у Варшаві, присвячена подіям в Україні з 2014 року, незаконній анексії Криму і російській агресії на Донбасі та їхніх наслідків для України та Європи, питанням інформаційних воєн та гібридної агресії. У конференції беруть участь  45-й Президент Франції Франсуа Олланд, Глава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук, відомі українські та європейські діячі.

Більше фото - ТУТ


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua