Арсеній Яценюк у Вашингтоні: Мета «Народного фронту» – збудувати фундамент для сильної країни (відео)
четвер, 30 червня 2016, 19:13

«Мета «Народного фронту» – збудувати фундамент для сильної країни», - наголосив лідер політичної партії «Народний фронт» в ході візиту до США.

Відповідаючи на запитання в Atlantic Council, він підкреслив, що одна з основних цілей «Народного фронту» – «захистити Батьківщину, розбудувати Національну гвардію, нові Збройні Сили й потужний військово-промисловий комплекс».

Ще одна ціль, наголосив він, – «зробити усе, щоби були продовжені санкції проти Росії і щоб Росія заплатила ціну за незаконну анексію Криму та вторгнення в Донецьк і Луганськ. Знімати санкції з Росії не можна».

«Народний фронт» також має за мету проводити політику скорочення державних видатків і «ухвалювати усі закони для того, аби зробити Україну державою з верховенством права, а українську фінансову систему – процвітаючою і сильною».

Він також зазначив, що «Народний фронт» прагне «не повторювати сценарій, який відбувся колись із Ющенком і Тимошенко»: «Вони боролися одне з одним, вбивали одне одного політично, а в результаті Янукович став прем’єр-міністром, а потім президентом».

Відповідаючи на запитання щодо планів на наступні парламентські вибори, Арсеній Яценюк підкреслив, що як лідер «Народного фронту» і колишній Прем’єр-міністр ніколи не звертав увагу на рейтинги: «Я роблю те, у що вірю, що є і буде потрібно для країни. Зараз це дуже непопулярно. Але можна бути популярним на короткий період часу, а потім люди про тебе забудуть. У нас багато таких політиків, які обіцяють усе всім».

«Наша мета – збудувати фундамент для сильної країни. Політична ціна за це дуже висока. Але історія нас розсудить. Український народ дуже розумний, він усе розуміє. Тож почекаємо і побачимо», - сказав Арсеній Яценюк.

 

Фотогалерею візиту можна переглянути за цим посиланням.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua