Арсеній Яценюк у Вашингтоні зустрівся з сенатором США від Республіканської партії Робертом Портманом
середа, 7 лютого 2018, 20:41

Лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк під час візиту до Вашингтона зустрівся з сенатором США від Республіканської партії Робертом Портманом.На своїй сторінці у Facebook лідер «Народного фронту» повідомив, що в ході зустрічі обговорювалися важливі питання співпраці: «підтримку реформ в нашій країні, підготовку резолюції Конгресу Сполучених Штатів з вшанування 85-ї річниці Голодомору-геноциду, безпекову взаємодію, а також дії у зв’язку з підготовкою незаконних російських виборів на території українського Криму та Севастополя».

Арсеній Яценюк висловив вдячність Роберту Портману за тверду підтримку України: «В особі Сенатора Портмана Україна має великого і небайдужого друга».

Нагадаємо, Арсеній Яценюк перебуває з візитом у Вашингтоні 6-7 лютого. Він провів зустрічі з заступником Державного секретаря Сполучених Штатів у справах Європи Вессом Мітчеллом, Радником Президента США з питань Європи та Росії Фіоною Хілл, заступником Міністра оборони Сполучених Штатів з питань міжнародної безпеки Робертом Каремом, лідером демократів у конгресі США Ненсі Пелозі, а також виступив у Раді зовнішніх відносин. Крім того, запланований його виступ у Heritage Foundation.

ФОТОРЕПОРТАЖ ВІЗИТУ можна переглянути ТУТ

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua