Арсеній Яценюк - учасникам Київського Безпекового Форуму: Ми з вами спільно творимо нову історію України та Європи (фоторепортаж)
п’ятниця, 7 квітня 2017, 19:28

Лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк подякував учасникам і гостям ювілейного 10-го Київського Безпекового Форуму, проведеного за ініціативи його Фонду "Відкрий Україну".

"Дякую всім учасникам і гостям Київського Безпекового Форуму за цікаву дискусію, дружню інтелектуальну атмосферу й відкриту активну позицію", - написав Арсеній Яценюк на своїй сторінці у Facebook.

"Разом ми переконливо  продемонстрували перевагу партнерства, лідерства та освіченого, раціонального, комплекскного мислення над конформізмом, стереотипами і кон’юнктурою. Сьогодні ми з вами спільно творимо нову історію України та Європи, нову безпекову реальність, засновану на свободі, цінностях, відповідальності та здоровому глузді", - наголосив лідер "Народного фронту".

 

10-й Київський Безпековий Форум пройшов 6-7 квітня у Києві за ініціативи Арсенія Яценюка, засновника Фонду «Відкрий Україну». Тема цьогорічного Форуму – «Старі конфлікти і нові тенденції: стратегії для мінливого світу» («Old conflicts and new dynamics: strategies for a changing world»).

У цьогорічному Форумі взяв участь Президент України. На запрошення Арсенія Яценюка у дискусії «Зміцнення співробітництва та безпеки України та країн Балтії» взяли участь прем’єр-міністри України Володимир Гройсман, Естонії Юрі Ратас, Латвії Маріс Кучінскіс та Литви Саулюс Скверняліс у форматі, який був вперше заснований у 2015 році в Ризі за ініціативи тогочасного глави українського уряду.

У програмі Форму також була передбачена парламентська сесія «Східна Європа – передова лінія демократії?», серед учасників якої були Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, високі парламентські представники Румунії, Естонії, Польщі, а також парламентської асамблеї НАТО.

Представник Литовського Сейму, колишній Прем’єр-міністр Литви Андріус Кубіліус на Форумі вперше представив українській аудиторії бачення «Європейського плану на підтримку України».

У Форумі також взяли участь заступник Генерального секретаря НАТО, нинішні та колишні керівники міністерств оборони Литви, Словаччини, Польщі, а також ключові експерти з питань безпеки із США, Великої Британії, Франції, Німеччини та інших держав. З української сторони безпекові аспекти обговорили Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов і директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін.

Загалом у Форумі взяли участь понад 600 міжнародних і українських діячів, представників політичних, ділових та громадських кіл із понад 20 країн світу.

ФОТОРЕПОРТАЖ заходу можна переглянути ТУТ

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua