Арсеній Яценюк: Уряд призначає виплати учасникам Євромайдану, які отримали тяжкі та середні тілесні ушкодження (відео)
субота, 21 листопада 2015, 15:03

Уряд прийняв рішення призначити виплати всім учасникам Євромайдану, які отримали тяжкі тілесні ушкодження та ушкодження середньої тяжкості. Про це повідомив Прем’єр-міністр України, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк на зустрічі з учасниками Євромайдану, постраждалими під час подій зими 2013-2014 років, у суботу, 21 листопада, в День Свободи та Гідності.

Глава Уряду нагадав, що всі сім'ї загиблих героїв Майдану вже отримують відповідну допомогу від держави.

«Для того, щоби робота по виплатах була постійна, нам треба скоординувати вашу діяльність і наших профільних міністерств: Міністерства охорони здоров'я, Міністерства соціальної політики», - звернувся він до учасників зустрічі.

Арсеній Яценюк звернувся до Віце-прем`єр-міністра – Міністра культури України В'ячеслава Кириленка, наголосивши на необхідності прискорити процедуру формування єдиного реєстру постраждалих під час Євромайдану.

Окрім цього, Арсеній Яценюк підкреслив важливість питання соціальної адаптації, реабілітації, працевлаштування постраждалих учасників Майдану: «Тут також Уряд повинен працювати разом з майданівцями». 

У зустрічі взяли участь Віце-прем`єр-міністр – Міністр культури України В`ячеслав Кириленко, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Міністр юстиції України Павло Петренко та представник Міністерства соціальної політики України.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua