Арсеній Яценюк в інтерв'ю Hard Talk: Це в інтересах Заходу, щоби Україна стала членом НАТО (відео)
понеділок, 6 березня 2017, 12:24

"Ми заплатили дуже високу ціну за відмову НАТО надати Україні План дій щодо членства 2008 року", - наголосив лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк в інтерв'ю програмі Hard Talk на каналі BBC під час візиту до Лондона.

Арсеній Яценюк нагадав, що на саміті НАТО в Бухаресті 2008 року Україні було обіцяно підписання Плану дій щодо членства в Альянсі: "В результаті низка країн-членів НАТО відмовилися підтримати це".

"Потім Росія вторглася в Грузію. Згодом Росія незаконно анексувала Крим і направила війська в Донецьк і Луганськ. Ми заплатили дуже високу ціну за таке рішення (НАТО. – Ред.)", - підкреслив лідер "Народного фронту".

За його словами, Україна "реалістична і прагматична" щодо перспективи членства в НАТО: "Розумію, що ми не можемо його отримати в короткостроковій перспективі. Але в довгостроковій перспективі, якщо ми модернізуємо нашу армію, ухвалимо необхідні для українського війська реформи, - це у ваших інтересах, аби Україна була членом НАТО", - звернувся він до західних партнерів.

"Українська армія - це єдина армія, яка зупинила російські війська. Ми захищаємо ваші кордони", - сказав Арсеній Яценюк.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua