Арсеній Яценюк в інтерв’ю польському TVN24: Найкращий спосіб розмовляти з Кремлем - бути сильними. Якщо Захід об’єднаний і відданий меті – Путін відступить
понеділок, 19 березня 2018, 21:15

Найкращий спосіб розмовляти з Кремлем - бути сильними: «Це єдина мова, яку розуміє Росія», - наголосив лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк в інтерв’ю польському телеканалу TVN24 під час візиту до Варшави 16 березня.

«Вважаю, що це очевидно для всіх у світі, що Росія бореться проти Заходу. Росія бореться проти ЄС. Росія бореться проти Польщі та України. І персонально президент Путін – на вершині цього айсберга. Айсберга пострадянської, але досі комуністичного штибу, диктатури Росії», - сказав він.

Він наголосив, що Україна досі щодня втрачає людські життя - життя тих, хто захищає суверенітет та незалежність держави: «Незважаючи на те, що Росія підписала Мінські домовленості, мета яких – припинення конфлікту дипломатичними засобами, нічого не відбувається. Окрім того, що немає широкомасштабної атаки, що є хорошою новиною».

«Погана новина в тому, що, на моє переконання, Росія досі прагне, аби цей конфлікт став замороженим. Вона хоче тримати свою руку на горлі України», - додав він.

«Переконаний, що головна мета Путіна – отримати контроль над Україною, країнами Балтії, зруйнувати ЄС, фактично зруйнувати Західний світ», - сказав Арсеній Яценюк.

Лідер «Народного фронту» наголосив, що Росія розуміє «тільки мову сили»: «Якщо Захід слабкий, такі люди, як Путін, – сильні. Якщо Захід об’єднаний і відданий меті – той відступить».

Відповідаючи на запитання ведучого, Арсеній Яценюк наголосив: «Я хотів би, аби Захід був набагато більш об’єднаним, набагато сильнішим. Набагато чіткішим – не лише у відповідних заявах, а й у потужних діях».

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua