Арсеній Яценюк в річницю підписання політичної частини Угоди про асоціацію з ЄС: Ми станемо членами ЄС і НАТО. Вірив у це 5 років тому. Вірю в це зараз
четвер, 21 березня 2019, 08:41

"П’ять років тому я мав честь підписати від імені нашої держави політичну частину Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Це був історичний результат боротьби нашого народу за свободу і європейське майбутнє", - написав у своєму Facebook лідер партії "Народний фронт", Прем`єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк у четвер, 21 березня.

"Це був злам. Початок нової доби. Точка нового відліку", - наголосив він.

Арсеній Яценюк підкреслив, що пишається досягненнями обох урядів, які він очолював: "Наші дії у співпраці з суспільством та національними політиками принесли важливі результати".

До цих результатів, нагадав він, належать дія зони вільної торгівлі з Європейським Союзом, безвізовий режим, енергетична незалежність від Росії: "До цих досягнень належать тисячі складних рішень, які вважав за доцільне приймати, щоб наш вибір став реальним".

"Так, нам сьогодні важко. Ми пережили і переживаємо складні випробування. Але ми досягнемо великої мети. Ми станемо членами ЄС і НАТО", - наголосив лідер "Народного фронту".

"Вірив у це п`ять років тому. Вірю у це зараз. І справа не лише в мрії. Наше членство в ЄС і НАТО - це єдиний спосіб завершити війну і єдиний шлях до довгострокового миру й безпеки на європейському континенті. І ми переможемо", - написав Арсеній Яценюк.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua