Арсеній Яценюк: Вулиця до колишньої площі Дзержинського перейменована на честь Маккейна, який воював з радянською імперією. Правильна і важлива справа
четвер, 4 квітня 2019, 17:41

"Пам’ять про Сенатора Джона Маккейна нарешті увічнена в Україні - появою в Києві вулиці його імені. Вулиця, яка веде до колишньої площі Дзержинського, перейменована на честь чоловіка, який воював з радянською імперією", - написав у своєму Facebook лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк 4 квітня.

Він підкреслив, що Джон Маккейн був не просто союзником нашої держави, "а рідним побратимом України": "Він був другом, який приділяв українським питанням багато свого часу й сил. Понад десяток разів він був у Києві. Його законодавча й політична підтримка досі багато важить для України і допомагає у нашій боротьбі за свободу".

Перейменування колишньої вулиці Кудрі на честь Джона Маккейна - символічний акт декомунізації України, підкреслив лідер "Народного фронту": "Вулиця, яка веде до колишньої площі Дзержинського, перейменована на честь чоловіка, який воював з радянською імперією в небі, пережив полон у промосковських комуністів В‘єтнаму, - і до останнього подиху продовжив боротьбу за свободу народів, демократію і капіталізм".

Арсеній Яценюк висловив вдячність тим, хто реалізував цю ініціативу: "Дякую і своїм однопартійцям, друзям і колегам, що її підтримували. Це - правильна і важлива справа".

Нагадаємо, із ініціативою назвати іменем Сенатора Маккейна одну з центральних вулиць столиці до Київської міської ради звернулася у вересні 2018 року парламентська фракція "Народного фронту".

Сьогодні Київська міська рада 71-м голосом прийняла відповідне рішення й перейменувала вулицю Івана Кудрі на честь Джона Маккейна. 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua