Арсеній Яценюк: Заява Трампа про Крим та Путіна - це порушення етичних і цивілізаційних принципів
неділя, 31 липня 2016, 20:16
"Те, що сьогодні Дональд Трамп каже про Крим, завтра може стосуватися будь-якої іншої частини світу - в Європі, Азії, Америці. Вільний світ потребує єдності і солідарності. Потребує союзництва. Потребуємо спільної підтримки єдиних цінностей", - наголосив у своєму дописі на Facebook лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк, коментуючи заяву кандидата в президенти США щодо можливості визнання незаконної анексії Криму.

"Заява Дональда Трампа про Крим та Путіна вийшла за будь-які рамки внутрішньої політичної кампанії. Офіційний кандидат у Президенти Сполучених Штатів кидає виклик цінностям вільного світу, цивілізованому порядку і міжнародному праву", - зазначив Арсеній Яценюк.

"Це важко назвати незнанням. Це - переступ етичних і цивілізаційних принципів", - підкреслив він.

Арсеній Яценюк наголосив, що Сполучені Штати - лідер вільного світу: "Без лідерства і союзництва цей світ буде зруйнований. Путінами, ле пенами, ассадами, кім чен унами і десятками інших диктаторів, демагогів, популістів".

"Американці гідні того, щоб мати відповідального і розумного Президента і Верховного головнокомандувача. Роль такого лідера важко переоцінити", - йдеться в дописі."Дональду Трампу варто звернутися за мудрими порадами представників Республіканської партії, які добре розуміють, що таке свобода, міжнародне право і вільний світ. Упевнений, що чимало з них відмежовуються від слів Трампа і усвідомлюють їхню небезпеку", - підкреслив лідер "Народного фронту".

Він наголосив на необхідності "не допустити, щоб будь-яка словесна, політична чи практична авантюра підірвала наші спільні цінності, відкривши шлях для агресорів, диктаторів і терористів": "Те, що сьогодні Дональд Трамп каже про Крим, завтра може стосуватися будь-якої іншої частини світу - в Європі, Азії, Америці"."Вільний світ потребує єдності і солідарності. Потребує союзництва. Потребуємо спільної підтримки єдиних цінностей. Варіантів немає. Бо лише так захистимо наше майбутнє проти зростаючої загрози невпевненості, страху, ізоляціонізму. Дуже вірю, що мудрість переможе", - підкреслив Арсеній Яценюк.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua