Арсеній Яценюк зустрівся з Комісаром ЄС з питань освіти, культури, молоді та спорту (відео)
четвер, 19 листопада 2015, 12:50

У четвер, 19 листопада, Прем’єр-міністр України, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк зустрівся з Комісаром ЄС з питань культури, молоді та спорту Тібором Наврачичем, який вперше перебуває в нашій державі.

Співрозмовники привітали етапну подію у відносинах України та Європейського Союзу у сфері культури -  підписання Угоди між Урядом України та Європейською Комісією про участь у програмі «Креативна Європа», що відкриває Україні доступ до спільного культурного простору ЄС.

Ця масштабна програма Європейського Союзу  відкриє нові перспективи і можливості для популяризації української культури в Європі, доступу до засобів і можливостей ЄС для розвитку, зокрема креативної індустрії, кіномистецтва.

Окремо Глава українського Уряду відзначив можливість перекладів українських авторів мовами країн ЄС та творів європейських авторів українською.

Прем’єр-міністр України підкреслив, що участь у програмі «Креативна Європа» є дуже важливою : «Україна хоче бути частиною великої європейської сім’ї. Я радий, що ми маємо спільний культурний шлях».

Арсеній Яценюк та Тібор Наврачич обговорили конкретні кроки, спрямовані на поглиблення співробітництва між Україною та Євросоюзом у сфері університетських та студентських обмінів. Було відзначено ефективність програми обмінів Erasmus, яка вже сьогодні працює в Україні.

Співрозмовники обговорили ситуацію з підтримкою наукової сфери України і допомогу в контексті потреб університетів, евакуйованих з територій, які потерпають від російської агресії.

Арсеній Яценюк звернувся до Тібора Наврачича стосовно можливостей підтримки в намірах Уряду створити в Україні мережу провідних середніх шкіл, розпочинаючи з укрупнених закладів регіонального значення, щоб у таких навчальних закладах уже скоро можна було побачити зразки передового підходу в середній освіті.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua