Арсеній Яценюк зустрівся з однопартійцями у Житомирі (фото)
субота, 10 листопада 2018, 19:11

У суботу, 10 листопада, лідер "Народного фронту" під час візиту на Житомирщину зустрівся з однопартійцями із Житомирської, Рівненської, Київської областей та Києва.

"Це була плідна зустріч. Дякую за мудрі запитання і цікаву розмову", - написав у Facebook Арсеній Яценюк.

На Житомирщині лідер НФ разом з міністром інфраструктури, представником "Народного фронту" в уряді Володимиром Омеляном та народними депутатами від НФ Павлом Дзюбликом та Вадимом Кривенком оглянули хід ремонту мосту через річку Тетерів у Радомишлі. Цей міст на автошляху державного значення не ремонтувався з часу зведення - вже 54 роки. Розпочати реконструкцію та ремонт таких проектів вдалося завдяки ухваленню закону про створення дорожнього фонду, ініційованого міністром інфраструктури та народними депутатами фракції "Народний фронт".

Арсеній Яценюк також побував на бетонному заводі, зведеному на ділянці реконструкції автомобільної дороги Київ - Чоп біля Житомира. Підрядником робіт шляхом відкритого міжнародного тендеру було визначено компанію "Sinohydro Corporation Limited" (Китай). Орієнтовна дата завершення робіт – 20 червня 2020 року.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua