Арсеній Яценюк звернувся до мерів і голів ОДА й РДА забезпечити підготовку шкіл до зими (відео)
неділя, 4 жовтня 2015, 15:15

Місцеві бюджети отримали додатково 40% доходів завдяки децентралізації. Частину цих коштів необхідно направити на ремонт шкіл і підготовку їх до зими. Про це сказав Прем’єр-міністр України, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у «10 хвилинах» у неділю, 4 жовтня.

Арсеній Яценюк зазначив, що кілька днів тому зустрівся з 22-ма директорами київських шкіл, які перемогли у відкритому конкурсі на посади: «Вони не призначені зверху, а цих людей обрали на відкритому прозорому конкурсі. Це неймовірно талановиті директори, в яких світяться очі, в яких є інша візія побудови системи середньої освіти, які дуже переживають за свою справу і які хочуть, щоби система середньої освіти в країні стала основою для інтелектуальної, розвиненої і сильної української нації».

Зустріч, зазначив він, проходила в київській школі №148: «Вікна в школі – 50-річної давнини. Вони так і не поміняні. Спортивний зал, м'яко кажучи, бажає кращого. Інвентар і облаштування школи – далекі від високих стандартів».

«Директор школи, якого щойно обрали на конкурсі, хоче, знає і може змінити школу і дати цим дітям найкраще навчання, яке тільки можливо. Так само і вчителі. Але цим людям треба допомогти, в першу чергу, з боку місцевої влади», - наголосив Арсеній Яценюк.

Він звернувся до представників місцевої влади: «У місцевих бюджетах накопичені у кого десятки мільйонів, а в кого і сотні мільйонів коштів. Візьміть ті гроші, які ви отримали як додаткові доходи від децентралізації у вигляді 40% надходжень, - і потратьте на наших дітей». 

Арсеній Яценюк підкреслив, що міським головам, керівникам ОДА й РДА необхідно забезпечити підготовку шкіл до зими: «Почніть з малого. Там, де треба поміняти вікна й у вас є ресурс, - зробіть це. Де можна відремонтувати декілька класів, не за гроші батьків, а за гроші місцевого бюджету,- зробіть це. Тому що ви вкладаєте в найдорожче і найцінніше – в знання, науку для наших дітей».

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua