Арсеній Яценюк: Звертався до Порошенка і вкотре звертаюсь до Зеленського - діяльність Медведчука є загрозою нацбезпеці
субота, 9 січня 2021, 12:24

Арсеній Яценюк вкотре звернувся до президента Зеленського щодо загрози національній безпеці через діяльність Медведчука та його російських господарів:  «Звертався до Порошенка і вкотре звертаюсь до Зеленського. Дійте», - наголосив прем’єр-міністр України 2014-2016 років, лідер «Народного фронту» у своєму Facebook.

Кремлівський рупор ТАСС опублікував заяву антиукраїнського  Медведчука про «безпорядки у США» і зовнішнє управління Україною –  саме те, чого слід було очікувати від російської «пятої колони» як продовження кремлівської інформаційної вакханалії на події у США, написав лідер НФ.

Він підкреслив, що путінська Росія «ірраціонально і безглуздо, як і завжди, намагається екстрено виростити міф про слабкість США, про поразку вільного світу і свої міфічні перемоги»: «Твердолобу путінську ілюзію повторює російська агентура у світі і в Україні».

«Шаманські заклинання Віктора Медведчука, якого готують на генерал-губернатора Малоросії і Новоросії, - це відпрацювання російського порядку денного в Україні, який не має нічого спільного ані з інтересами нашої держави, ані з реальністю у принципі», - підкреслив лідер НФ.

Він наголосив, що абсолютно упевнений, «що Сполучені Штати не просто вистоять, вони стануть сильнішими, ще більше ствердяться як світовий лідер демократії»: «Вірю у партнерство України і США і його зміцнення в інтересах наших країн попри стогони російських посіпак».

«Звертався до Порошенка і вкотре звертаюсь до Зеленського - антидержавна діяльність цього суб’єкта та його російських господарів є загрозою національній безпеці. Дійте!», - наголосив Арсеній Яценюк.

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua