Депутати "Народного фронту" вручили Капліну і Ко балалайки (відео)
четвер, 8 вересня 2016, 13:12

Під час ранкового засідання Верховної Ради народні депутати фракції "Народний фронт" вручили російський народний музичний інструмент балалайку депутатам Капліну, Добродомову і Бориславу Березі, які, як свідчить листування російської пропагандистки з телеканалу "Інтер" Столярової, потрапили у парламент завдяки підтримці Кремля.

"Від "Народного фронту" народним балалаєчникам і каналу "Інтер" ми даруємо інструменти, на яких вони повинні працювати", - сказав член фракції "Народний фронт" Юрій Береза, виступаючи з парламентської трибуни.

Він нагадав про оприлюднену нещодавно переписку між депортованою російською пропагандисткою з телеканалу "Інтер" Столяровою та деякими народними депутатами.

"Для мене сумно, що ми два роки воюємо фізично та ідеологічно з країною-агресором, але, незважаючи на це, до сих пір дехто не зрозумів, що ідеологічна війна, мабуть, важливіша, ніж те, що наразі відбувається на лінії зіткнення", - сказав Береза.

"Коли по каналам ходять такі депутати, як, наприклад, Каплін, який розповідає про те, як його особисто та його партію хвилює майбутня держави Україна та український народ, а з оприлюдненого листування випливає, що Каплін та його партія – це успішні проекти Росії. Мені сумно й боляче на це дивитись", - наголосив Юрій Береза.

Він підкреслив, що від згуртованості демократичних сил та розуміння розвитку нашої держави "залежить майбутнє наших дітей та онуків".

"Я не знаю, може, в когось з присутніх діти й онуки житимуть у якійсь іншій країні, за кордоном, а мої – ні, мені нема куди йти", - резюмував член "Народного фронту".

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua