Арсеній Яценюк: До моменту юридичного вступу в НАТО Україна повинна фактично вступити в Альянс (відео)
п’ятниця, 28 серпня 2015, 16:20

Збройні Сили України мають повністю відповідати логістиці й стандартам країн-членів НАТО, а українські військовослужбовці - мати відповідні навички і тренування, - наголосив Прем’єр-міністр України, лідер Політичної партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк під час звіту Кабінету Міністрів про свою діяльність у п’ятницю, 28 серпня.

«Мир просто так ніхто нікому не подарує. За мир треба боротися. І сильні Збройні Сили є запорукою досягнення миру і стабільності в Україні», - сказав Глава Уряду.

Одним із основних завдань Арсеній Яценюк назвав те, що «до моменту юридичного вступу України в НАТО Україна повинна фактично вступити в НАТО»: «Це означає, що українські Збройні Сили повинні цілком і повністю відповідати всій логістиці і стандартам країн-членів Альянсу, а українські військовослужбовці - мати відповідні навички і відповідне тренування».

Він зазначив, що в поточному році Уряд виділив майже 100 мільярдів гривень на фінансування Міністерства оборони України.

«Ми не будемо зменшувати видатки на фінансування військового відомства», - наголосив Арсеній Яценюк. 

Глава Уряду також наголосив на необхідності в рамках реформи ЗСУ «посилення контрактної і професійної складової в наших  Збройних Силах».


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua