Дострокові парламентські вибори при втраті керованості країною можуть дуже дорого коштувати для України - Арсеній Яценюк на «Радіо НВ»
вівторок, 10 березня 2020, 22:43

«Якщо призначений уряд не впорається зі своєю роботою, вже восени у випадку падіння уряду почнеться активна розкачка політичної ситуації з метою проведення дострокових парламентських виборів», - підкреслив прем`єр-міністр України 2014-2016 років, лідер парті «Народний фронт» Арсеній Яценюк в ефірі «Радіо НВ» 10 березня.

Відповідаючи на запитання ведучого Валерія Калниша стосовно перспективи дострокових парламентських виборів, він підкреслив: «Я не відношуся до фан-клубу президента Зеленського, так само як і президент Зеленський теж не член мого фан-клубу. Але в 2020 році, з огляду на ті виклики і проблеми, які є в України: економічні, політичні, безпекові, військові, - дострокові парламентські вибори при втраті керованості країною можуть дуже дорого коштувати для країни».

«Тому зараз основна відповідальність – президента, уряду, парламенту і його фракції - відновити керованість в державі і не допустити політичної, економічної, фінансової кризи і безпекової катастрофи», - наголосив Арсеній Яценюк.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua