Фракція "Народний фронт" підтримуватиме проект Державного бюджету на 2018 рік, - Вікторія Сюмар (відео)
четвер, 7 грудня 2017, 12:02

Проект Державного бюджету на 2018 рік є збалансованим та таким, в якому враховані більшість пропозицій фракцій та груп, саме тому є велика ймовірність його ухвалення вже сьогодні протягом дня.

Про це заявила заступник керівника фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар в інтерв’ю журналістам.

Так, за словами Голови Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики, були враховані її пропозиції щодо закупівлі україномовних книжок для бібліотек Сходу, щодо збільшення фінансування Суспільного мовника та вітчизняного кінематографу.

"Всі вони були враховані Урядом, і у нас є шанс почати знімати українське кіно. Ми вчора дивилися "Кіборги" (український художній фільм. – Ред.). Такі фільми, такі воєнні епопеї критично важливі сьогодні для країни – чесні, творчі, талановиті. Це не російський агітпром, це те, що ми спроможні продукувати самі. І з такими коштами ми, в принципі, спроможні будемо створювати дуже багато речей, пов’язаних з національною ідентичністю", - наголосила Вікторія Сюмар.

Крім того, як зазначила заступник керівника фракції Народний фронт, в проекті головного кошторису країни передбачено зростання заробітних плат для освітян, продовження медичної реформи, враховані інтереси сфери культури та інформаційної сфери", - резюмувала вона.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua