Геополітична нестабільність та питання безпеки стали ключовими темами Всесвітнього економічного форуму у Давосі, - Наталія Кацер-Бучковська
п’ятниця, 26 січня 2018, 16:35

Ключовими темами Всесвітнього економічного форуму у Давосі стали геополітична нестабільність, зміни клімату, глобальні загрози безпеці та енергетичний транзит.

Про це заявила представник фракції «Народний фронт», член комітету ВР з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки Наталія Кацер-Бучковська, яка наразі бере участь у Форумі.

Вона поділилась враженнями та думками щодо найбільш обговорюваних тем цьогорічного зібрання найвпливовіших представників політики, економіки і бізнесу.

Так, за словами парламентара, світові експерти виділили два головних виклики сучасному світу: геополітична нестабільність та зміни клімату.

«Незважаючи на загальний піднесений настрій щодо поліпшення стану світової економіки, велике занепокоєння в учасників Форуму викликав критичний стан світової геополітики, глобальні загрози безпеці та енергетичний транзит», - наголосила народний депутат.

«Підсумовуючи цьогорічні виступи, можна з впевненістю сказати, що Україні слід розвивати технологічний потенціал, який, зокрема, сприятиме залученню нових інвестицій в такі сфери, як альтернативна енергетика та енергоефективність. Крім того, розвиток цих галузей сприятиме виконанню усіх завдань Паризької кліматичної угоди, до якої Україна долучилась однією з перших, та інших міжнародних зобов’язань нашої держави», - наголосила Наталія Кацер-Бучковська.

Цьогорічний Всесвітній економічний форум, який проходить у м. Давос (Швейцарія) з 23 по 26 січня, об’єднав понад три тисячі учасників під темою «Створення спільного майбутнього у мінливому світі». До заходу долучилися більш ніж 30 світових лідерів, зокрема Франції, Німеччини та Сполучених Штатів.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua