Георгіївська стрічка як символ, з яким сьогодні терористи вбивають українців, має бути заборонена, - Вікторія Сюмар (відео)
понеділок, 15 травня 2017, 19:09

Фракція “Народний фронт” наполягатиме на ухваленні законопроекту авторства представника фракції Антона Геращенка про заборону використання в Україні георгіївської стрічки - символу, з яким сьогодні терористи вбивають українців на сході нашої держави.

Про це заявила заступник керівника фракції Вікторія Сюмар в інтерв'ю журналістам за результатами засідання фракції.

Вона наголосила, що подіям, які сталися у місті Дніпро 9 травня ц. р. “має бути дана адекватна оцінка, тому фракція наполягатиме, аби у порядок денний потрапив законопропект Антона Геращенка про заборону георгіївської стрічки в Україні”.

При цьому Вікторія Сюмар підкреслила, що даний законопроект передбачає адміністративний штраф за носіння георгіївської стрічки, а про кримінальну відповідальність в ньому не йдеться.

“З нашої точки зору символ, з яким вбивають сьогодні українців, не має бути дозволений для такої активної популяризації”, - заявила вона.

Крім того, народний депутат зауважила, що норми цього закону, у разі його ухвалення, не поширюватимуться на ветеранів, які носять медалі та ордени, де присутня ця стрічка.

“Мова йде про саму георгіївську стрічку, яка використовується сьогодні в ОРДЛО. На жаль, там, де тривають бойові дії”, - підсумувала заступник керівника фракції “Народний фронт”.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua