Ігор Жданов: 146 українських спортсменів-призерів Дефлімпійських ігор-2017 отримали грошові винагороди (фото)
четвер, 3 серпня 2017, 21:03

Міністерство молоді та спорту у повному обсязі здійснило виплату грошових винагород 146 українським спортсменам з 14 видів спорту, що здобули медалі на Дефлімпійських іграх 2017.

Про це повідомив міністр молоді та спорту, предстаник партії “Народний фронт” Ігор Жданов.

“Вони отримали свої заслужені призові на відповідні карткові рахунки”, - зазначив міністр.

Ігор Жданов наголосив, що цього року національна дефлімпійська збірна повернулася до України з рекордною кількістю нагород.

Українська команда у складі 217 спортсменів, фінішувала на Іграх в Туреччині з сенсаційно високим результатом 99 медалей - 21 золота, 42 срібних та 36 бронзових. Такий здобуток дав змогу посісти другу сходинку у загальнокомандному заліку.

Нагадаємо, минулого року, за ініціативи Мінмолодьспорту, Уряд підвищив розміри винагород спортсменам-інвалідам України – чемпіонам, призерам Паралімпійських і Дефлімпійсьих ігор та їх тренерам у 2017 році. Тож за І місце передбачено – до 48 тис. доларів США; ІІ місце – до 31 тис. доларів США та ІІІ – до 22 тис. доларів США.

ДОВІДКОВО: Дефлімпійські ігри (англ. «Deaflympic» від deaf — глухий) — санкціоновані Міжнародним олімпійським комітетом спортивні змагання найвищого рівня для людей, що не чують.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"