Ініціатива мера Чернівців про розпуск міськради правильна, - Максим Бурбак
п’ятниця, 23 грудня 2016, 01:17

Чернівецька міська рада себе остаточно дискредитувала, відмовившись розглядати питання модернізації електротранспорту в Чернівцях.

Про це зазначив керівник парламентської фракції "Народний фронт" Максим Бурбак, коментуючи заяву міського голови Чернівців Олексія Каспрука, який заявив про ініціювання розпуску міської ради.

"Систематичне небажання розглядати і вирішувати важливі для чернівчан питання вже стало звичним ділом для більшості депутатів чернівецької міськради. За кожне важливе для міста рішення доводиться битися, як на війні»,  - відзначив Максим Бурбак.

Він наголосив, що реформа бюджетної децентралізації, започаткована Урядом Яценюка,  принесла міському бюджету додаткових 193  млн. грн.

«Виходить так, що замість того, щоб спрямувати їх на розвиток міста, на вирішення потреб чернівчан, так звані представники громади в міській раді чубляться за ці гроші, хто кому більше наділить, а справжню свою роботу не роблять. При цьому винуватим роблять мера Каспрука», - наголосив Бурбак.

«Я вітаю рішення міського голови про розпуск міської ради. Хоча його треба було прийняти ще раніше. Було б місту менше шкоди від цих залишків бригади Фірташа-Папієва», - підкреслив Максим Бурбак.

«Впевнений, що таке рішення має прийняти голова облдержадміністрації, щоб зупинити цю трагікомедію на Буковині", - наголосив він.

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua