Коаліція успішно пройде тест на ухвалення Держбюджету-2016, - Максим Бурбак (відео)
четвер, 26 листопада 2015, 11:28

Парламентська коаліція пройде тест на ухвалення Державного бюджету на наступний рік.

Про це заявив Голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак у середу в ефірі ТРК "Україна".

"Я впевнений, що буде прийнятий компромісний варіант бюджету. Сьогодні на зустрічі були присутні Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк та міністр фінансів пані Яресько. Домовились, що наступного тижня будемо погоджувати спільний документ, який буде вноситися до парламенту", - повідомив Бурбак.

Голова фракції "Народний фронт" також зазначив, що останнім часом у ЗМІ пішла атака як на Прем’єра, так і на Президента.

"Йде розхитування ситуації в коаліції, і це на руку лише пропутінським силам. Я впевнений, що зараз усі фракції парламентської коаліції повинні працювати, щоб переформатувати Уряд, прийняти бюджет на наступний рік, щоб не дати шансу на реванш силам, які хочуть повернутися до влади", - наголосив він.

"Минулого понеділка відбулися збори фракції "Народний фронт", під час яких ми одноголосно підтримали Арсенія Яценюка на посаді Прем’єр-міністра. Іншої кандидатури ми не бачимо, оскільки за останні 20 місяців роботи ми створили армію, зупинили агресора, впроваджуємо непопулярні, але потрібні країні реформи, зіскочили з російської газової голки – як бачите, сьогодні ми вже не закуповуємо в Росії ані газ, ані вугілля", - підкреслив голова фракції "Народний фронт".

 

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua