Кошти, що вивільняться після ремонту дороги Охтирка – Харків, треба спрямувати на ремонт дороги Суми – Київ, – Олег Медуниця (відео)
середа, 23 травня 2018, 11:30

Група депутатів від Сумської області вимагають в Уряду внести зміни до Державного бюджету з метою виділення коштів на ремонт автомобільної дороги Суми – Київ.

Про це заявив народний депутат фракції «Народний фронт» Олег Медуниця під час виступу з парламентської трибуни.

«Кошти, які виділено на ремонт доріг, не завжди використовуються раціонально. Так, на ремонт дороги Охтирка - Харків заплановано виділити 2 млрд грн при тому, що в проекті ремонту цієї дороги передбачається витратити на роботу лише 980 млн грн», – зазначив депутат.

«Натомість дорога Суми – Київ не ремонтується взагалі. Через таке бездумне планування кошти можуть бути просто не використані», – додав він.

За словами представника «Народного фронту», група народних депутатів від Сумської області зареєструвала проект змін до Державного бюджету з пропозицією спрямувати кошти, які вивільняться після ремонту автодороги Охтирка – Харків, на ремонт дороги Суми – Київ, для чого вже підготовлено всю проектну документацію на проведення капітального ремонту.

«Звертаємся до Уряду з вимогою здійснити зміну відповідних показників у Державному бюджеті», – підсумував Олег Медуниця.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua