Кров наших захисників на руках кума Путіна і проросійської «п’ятої колони» - Арсеній Яценюк
неділя, 14 лютого 2021, 15:42

Росія почала ескалацію на фронті після заборони мовлення каналів Медведчука. Кров наших захисників на руках кума Путіна і кожного, хто обслуговував російські інтереси на його пропагандистських каналах, - наголосив прем’єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк.

Він підкреслив, що сьогодні, 14 лютого, полягло троє українських воїнів. Кілька днів тому, 11 лютого, ми втратили ще двох наших захисників.

«Росія почала ескалацію на фронті після заборони мовлення каналів медведчука. Про кінець так званого перемир’я вже відкрито говорять в українській делегації ТКГ. «Якщо ви не дозволяєте ідеологічно і пропагандистськи підривати вас зсередини, ми будемо стріляти і вбивати вас на фронті», - цинічна логіка Кремля», - наголосив лідер НФ.

Саме тому кров наших захисників на руках проросійської «п’ятої колони»: «На руках кума Путіна і персонально кожного, хто обслуговував російські інтереси на його пропагандистських каналах».

«Це про ваше «працевлаштування» і повернення до пропагандистських камер і мікрофонів сьогодні дбає Росія, безжально вбиваючи найбільш відданих патріотів нашої держави. Це вас запрошують на російські ресурси, бо ви там свої і ви одні з них. Це задля вас Путін готовий менше стріляти, поки ви могли безкарно ширити фейки і брехню Україною, підмінюючи собою гармати і кулемети», - підкреслив він.

Арсеній Яценюк висловив співчуття родинам полеглих бійців: «Співчуття кожному українцю, для кого ці втрати – особистий біль і горе». 

«Самопожертва наших героїв не повинна бути знецінена, Україна має стати вільною від зовнішньої і внутрішньої окупації. Вічна пам'ять і слава загиблим героям», - написав Арсеній Яценюк.

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua