Леонід Ємець: Нам потрібна ефективна прокуратура, яка боротиметься з корупцією (відео)
вівторок, 29 березня 2016, 11:13

Механізм обрання Генерального прокурора, передбачений Конституцією, є неефективним.

Про це заявив народний депутат фракції "Народний фронт" Леонід Ємець, виступаючи з парламентської трибуни під час розгляду питання про відставку Генпрокурора Віктора Шокіна.

"Ми сьогодні мали б висловити недовіру Генеральному прокурору, натомість маємо його заяву про його добровільну відставку, в якій він визнає, що не справляється з роботою та просить звільнити його з посади. Звичайно, ми маємо підтримати ці рішення, оскільки бачимо, що прокуратура є неефективною", - сказав Ємець.

Він застеріг народних депутатів від обрання неефективного Генпрокурора і закликав  провести відкритий конкурс з призначення глави Генпрокуратури.

"Нам потрібна ефективна прокуратура, яка боротиметься з корупцією, яка захищатиме українських громадян. На жаль, ми бачимо, що механізм обрання Генпрокурора, передбачений Конституцією, не є ефективним. Це вже третій Генеральний прокурор, якого ми відправляємо у відставку через те, що він не справляється зі своєю роботою", - наголосив представник "Народного фронту".

За його словами, необхідно провести відкритий прозорий конкурс – люди мають розуміти, хто йде на посаду Генерального прокурора, розуміти, що ця людина є професіоналом, здатним ефективно виконувати свої обов’язки.

"Тоді буде довіра до Генерального прокурора, тоді буде ефективна робота прокуратури. Тільки відкритий конкурс після звільнення Шокіна", - резюмував Леонід Ємець.

За постанову про звільнення Генерального прокурора проголосувало 289 парламентарів.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua