Ліки від системної корупції мають бути винайдені саме в Україні, - Юрій Береза
четвер, 14 березня 2019, 08:07

Українські антикорупційні органи потребують "перезапуску".

Про це написав у своєму блозі на "Цензор.НЕТ" член фракції "Народний фронт" Юрій Береза.

"Звісно, перезапускати треба далеко не лише САП і НАБУ. Думаю, що американці, які можуть бачити доларові безготівкові операції, мають серйозні розвідувальні можливості та потужні державні  інститути, знають про українську корупцію часом краще нас. Та ліки від системної корупції мають бути винайдені саме в Україні, а кадрові рішення прийматись відповідними офіційними структурами без грубих підказок ззовні. По-іншому не буває", - наголосив він.

"Це не значить, що американців не варто слухати. Вашингтон надає нам вкрай важливу військову та фінансову допомогу, ба більше - США для нас є зразком успішної боротьби проти імперії та створення суспільства, зіпертого на цінність свободи", - сказав народний депутат.

Юрій Береза зазначив, що декілька разів зустрічався з сенатором Джоном Маккейном: "Одного разу він мені прямо сказав: ніхто не робитиме за вас вашу роботу, ви мусите бути сильними і зробити все самі!".

"Отже, мусимо самі все зробити: прийти на вибори і обрати гідного Президента України, боронити свій суверенітет, піднімати економіку. Маємо  працювати у всіх сферах - починаючи від кинутого недопалка посеред вулиці і до високотехнологічного будівництва космічних кораблів. Тому працювати, працювати і працювати. Тільки такі суспільства і країни поважають у світі", - резюмував член фракції "Народний фронт".

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua