Максим Бурбак: Цей Уряд найбільш державницький і антиросійський за всю історію України (відео)
вівторок, 16 лютого 2016, 20:20

Діючий Уряд втримав соціально-економічну ситуацію в країні під час військової агресії та в умовах післяреволюційного хаосу.

Про це заявив з трибуни Парламенту Голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак після звіту Уряду.

"Цілком очевидно, що діючий Кабінет Міністрів втримав соціально-економічну ситуацію в умовах післяреволюційного хаосу та російської агресії, організував першу лінію оборони на Донбасі, забезпечив енергонезалежність. А потім запустив необхідні, довгоочікувані, безпрецедентно глибокі реформи", - підкреслив Бурбак.

Він відзначив, що суттєвих претензій до Уряду Яценюка ніхто з депутатів не озвучив.

"При всій глибині, різноманітності та значущості піднятих тем, констатую: сутнісних претензій до Уряду Яценюка - як не було, так і немає. Демагоги й популісти мимоволі об’єдналися, щоб звинуватити Уряд чи то в тому, що в нас війна, чи то в тому, що зарплати під час війни не зростають, чи то в тому, що Україна досі не капітулювала перед Путіним", - наголосив Максим Бурбак.

"Знаємо точно, що відставки Уряду наполегливо вимагають у Кремлі. Це пряма дорога до глибокої політичної кризи, якою точно скористається агресор", - сказав він і підкреслив, що наслідки цієї кризи будуть катастрофічними.

"Закликаю вас не штовхати країну до прірви. Ви говорите про відставку найбільш державницького і антиросійського Уряду за всю історію України", - заявив Максим Бурбак.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua