Максим Бурбак: Демократичні сили повинні виконати обіцянку і повернути народу награбоване Януковичем (відео)
четвер, 8 грудня 2016, 17:52

Верховна Рада не підтримала законопроект №5142 про спецконфіскацію грошей, вкрадених режимом Януковича.

Керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак нагадав, що повернення народу України вкраденого - було передовим гаслом демократичних сил, які йшли в парламент після Революції гідності.

"Фракція "Народний фронт" понад рік боролась, щоб парламент розпочав процедуру розгляду необхідного механізму для повернення цих вкрадених активів", - сказав Максим Бурбак.

"Саме фракція "Народний фронт" наполягає, що для нас головне і принципове завдання сьогодні проголосувати в цьому залі режим спецконфіскації грошей, вкрадених Януковичем. Для цього нас сюди обирали і з цими гаслами всі демократичні партії йшли в парламент", - наголосив він.

"Прикро, що для представників фракції "Батьківщина" закон про спецконфіскацію грошей Януковича - це піар проект. Прикро, що вони вважають що треба абстрагуватись від Януковича і говорити про юридичні аспекти", - зазначив народний депутат.

Максим Бурбак також наголосив, що є загроза, що заарештовані гроші намагаються повернути назад Януковичу.

"Вже є інформація, що ці гроші хочуть скупити з дисконтом у 80% і за 20% від номіналу повернутих назад Януковичу. Зокрема, тут фігурують фірми Онищенка і його зізнання в газеті "The Independent" з Великобританії", - підкреслив Бурбак.

"Ним особисто (Онищенком) було отримано 30 млн доларів для того, щоб системно, по-чорному знищувати Уряд Арсенія Яценюка і "Народний фронт"", - розповів керівник фракції "Народний фронт".

"А що можна було зробити за 30 млн доларів? Збільшити фінансування наших хлопців,  які зараз воюють в АТО, можна було підняти соціальні стандарти. А тепер 1 млрд доларів, вкрадених Януковичем, за допомогою таких фракцій в цьому парламенті, хочуть повернутий назад", - підкреслив Бурбак.

 

 

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua